Oferty pracy, które kwalifikują się do loterii DV

Musisz mieć 2 lata doświadczenia w jednym z tych zawodów w ciągu ostatnich 5 lat lub w amerykańskim liceum lub jego zagranicznym odpowiedniku.

O * NET Zawód Tytuł Kod O * NET
Księgowi 13-2011.01
Aktuariusze 15-2011.00
Sędziowie prawa administracyjnego, sędziowie i urzędnicy przeprowadzający spotkania wyjaśniające 23-1021.00
Menedżerowie usług administracyjnych 11-3011.00
Umiejętność czytania i pisania dla dorosłych, edukacja naprawcza oraz nauczyciele i instruktorzy GED 25-3011.00
Menedżerowie reklamy i promocji 11-2011.00
Technicy inżynierii lotniczej i operacyjnej 17-3021.00
Inżynierowie kosmiczni 17-2011.00
Kierownicy gospodarstw rolnych 11-9011.02
Inżynierowie rolni 17-2021.00
Inspektorzy Rolni 45-2011.00
Nauczyciele nauk rolniczych, policealne 25-1041.00
Kontrolerzy ruchu lotniczego 53-2021.00
Specjaliści od silników lotniczych 49-3011.02
Mechanika płatowca i elektrowni 49-3011.01
Piloci linii lotniczych, pilotowie i inżynierowie lotów 53-2011.00
Anestezjolodzy 29-1061,00
Naukowcy od zwierząt 19-1011.00
Antropolodzy 19-3091.01
Nauczyciele antropologii i archeologii, policealni 25-1061,00
Rzeczoznawcy, Nieruchomości 13-2021.02
Arbitrzy, mediatorzy i rozjemcy 23-1022.00
Archeolodzy 19-3091.02
Architekci, z wyjątkiem krajobrazu i marynarki wojennej 17-1011,00
Projektanci architektoniczni 17-3011.01
Archiwiści 25-4011.00
Nauczyciele obszaru, etniczni i kulturoznawcy, policealni 25-1062,00
Dyrektorzy artystyczni 27-1011,00
Nauczyciele sztuki, dramatu i muzyki, postsekundowi 25-1121,00
Asesorzy 13-2021.01
Astronomowie 19-2011.00
Trenerzy sportowi 29-9091.00
Naukowcy atmosferyczni i kosmiczni 19-2021.00
Technicy sprzętu audio i wideo 27-4011.00
Audiolodzy 29-1121,00
Specjaliści od kolekcji audiowizualnych 25-9011.00
Audytorzy 13-2011.02
Inspektorzy lotnictwa 53-6051.01
Technicy awioniki 49-2091.00
Biochemicy 19-1021.01
Nauczyciele nauk biologicznych, policealne 25-1042,00
Biolodzy 19-1020.01
Biofizycy 19-1021.02
Budowniczowie łodzi i marynarze statków 47-2031.05
Kotlarstwo 47-2011.00
Introligatorzy 51-5012.00
Analitycy wiadomości prasowych 27-3021.00
Technicy transmisji 27-4012.00
Analitycy budżetowi 13-2031.00
Technicy kalibracji i oprzyrządowania 17-3023.02
Naprawianie aparatów fotograficznych i sprzętu fotograficznego 49-9061.00
Operatorzy kamer 51-5022.04
Operatorzy kamer, telewizja, wideo i film 27-4031,00
Instalatorzy dywanów 47-2041.00
Kartografowie i fotogrametrycy 17-1021.00
Rysownicy 27-1013,03
Instalatorzy płytek sufitowych 47-2081.01
Centrale i instalatorzy i stacje obsługi central PBX 49-2022.01
Szefowie kuchni i szefowie kuchni 35-1011,00
Inżynierowie chemiczni 17-2041.00
Nauczyciele chemii, policealni 25-1052.00
Apteka 19-2031.00
Śledczy zajmujący się oszustwami na rzecz dzieci, osób zaginionych i bezrobotnych 33-3021.04
Dzieci, rodzina i szkolni pracownicy socjalni 21-1021.00
Kręgarze 29-1011,00
Choreografowie 27-2032.00
Technicy budownictwa lądowego 17-3022.00
Cywilni inżynierowie 17-2051.00
Eksperci ds. Roszczeń, ubezpieczenia majątkowe i wypadkowe 13-1031.01
Kler 21-2011.00
Psychologowie kliniczni 19-3031.02
Trenerzy i harcerze 27-2022.00
Projektanci komercyjni i przemysłowi 27-1021.00
Piloci komercyjni 53-2012.00
Menedżerowie wynagrodzeń i świadczeń 11-3041.00
Kompozytorzy 27-2041.03
Menedżerowie systemów komputerowych i informacyjnych 11-3021.00
Inżynierowie sprzętu komputerowego 17-2061.00
Programiści komputerowi 15-1021.00
Nauczyciele informatyki, policealni 25-1021.00
Specjaliści od bezpieczeństwa komputerowego 15-1071.01
Inżynierowie oprogramowania komputerowego, aplikacje 15-1031.00
Inżynierowie oprogramowania komputerowego, oprogramowanie systemowe 15-1032,00
Specjaliści od wsparcia komputerowego 15-1041.00
Stolarze budowlani 47-2031.01
Kierownicy budowy 11-9021.00
Kopiuj pisarzy 27-3043.04
Koronery 13-1041.06
Kalkulatory kosztów 13-1051.00
Strój do stroju 39-3092.00
Psychologowie poradni 19-3031.03
Twórcy pisarze 27-3043.02
Analitycy kredytowi 13-2041.00
Śledczy i agenci specjalni 33-3021.03
Kuratorzy 25-4012.00
Krawcy niestandardowi 51-6052.02
Tancerze 27-2031.00
Naprawa sprzętu do przetwarzania danych 49-2011.02
Administratorzy baz danych 15-1061,00
Dentyści, generał 29-1021.00
Wydawcy komputerów 43-9031,00
Technicy dietetyczni 29-2051.00
Dietetycy i dietetycy 29-1031,00
Reżyserzy, scena, filmy, telewizja i radio 27-2012.02
Dyrektorzy, działalność religijna i edukacja 21-2021.00
Dot Etchers 51-5022.08
Nauczyciele ekonomii, po ukończeniu szkoły 25-1063,00
Ekonomiści 19-3011.00
Redaktorzy 27-3041.00
Administratorzy edukacji, szkoła podstawowa i średnia 11-9032,00
Edukacja Administratorzy, Postsecondary 11-9033,00
Administratorzy edukacji, przedszkole i centrum opieki nad dziećmi / program 11-9031,00
Psycholodzy edukacyjni 19-3031.01
Doradcy edukacyjni, zawodowi i szkolni 21-1012.00
Elektryczne i elektroniczne warsztaty naprawcze, elektrownia, podstacja i przekaźnik 49-2095.00
Projektanci elektryczni 17-3012.02
Technicy elektrotechniki 17-3023.03
Inżynierowie elektryczni 17-2071.00
Instalatorzy i warsztaty elektroenergetyczne 49-9051.00
Technicy elektromechaniczni 17-3024.00
Elektroniczni operatorzy systemów maskujących 51-5022.09
Technicy inżynierii elektroniki 17-3023.01
Inżynierowie elektronicy, z wyjątkiem komputera 17-2072.00
Elektrotypery i stereotypy 51-5022.10
Nauczyciele szkół podstawowych, z wyjątkiem edukacji specjalnej 25-2021.00
Winda Instalatorzy i warsztaty naprawcze 47-4021.00
Embalmers 39-4011.00
Menedżerowie techniczni 11-9041.00
Nauczyciele inżynierii, postsekundowi 25-1032,00
Nauczyciele języka angielskiego i literatury, praca po szkole 25-1123.00
Operatorzy konfiguracji grawerów 51-5023.08
Naukowcy i specjaliści ds. Ochrony środowiska, w tym zdrowie 19-2041.00
Epidemiologowie 19-1041.00
Przedstawiciele i oficerowie ds. Równych szans 13-1041.03
Sekretarze wykonawczy i asystenci administracyjni 43-6011.00
Projektanci wystawy 27-1027.02
Lekarze rodzinni i ogólni 29-1062,00
Doradcy ds. Zarządzania gospodarstwem i domem 25-9021.00
Redaktorzy filmowi i wideo 27-4032,00
Filmowi technicy laboratoryjni 51-911,04
Analitycy finansowi 13-2051.00
Egzaminatorzy finansowi 13-2061.00
Menedżerowie finansowi, oddział lub departament 11-3031.02
Badacze ognia 33-2021.02
Inżynierowie przeciwpożarowi i ochrony 17-2111,02
Opiekunowie pierwszej linii i kierownik / przełożeni - pracownicy zajmujący się logowaniem 45-1011.05
Pierwsi przełożeni i menedżerowie / przełożeni - pracownicy budowlani 47-1011.01
Nadzorcy pierwszej linii / kierownicy mechaników, instalatorzy i osoby zajmujące się naprawami 49-1011.00
Nadzorcy pierwszej linii / kierownicy policji i detektywów 33-1012.00
Kierownicy wylęgarni ryb 11-9011.03
Instalatorzy, Metal konstrukcyjny - Precyzja 51-2041.02
Naukowcy i technolodzy żywności 19-1012.00
Kierownicy ds. Usług gastronomicznych 11-9051.00
Nauczyciele języków obcych i literatury, po ukończeniu szkoły 25-1124,00
Technicy kryminalistyczni 19-4092.00
Nadzór nad zwalczaniem i zapobieganiem pożarom lasów 33-1021.02
Leśnicy 19-1032,00
Nauczyciele nauk leśnych i konserwatorskich, policealni 25-1043.00
Dyrektorzy pogrzebowi 11-9061,00
Naprawa urządzeń gazowych 49-9031.02
Operatorzy sprężarek gazu 53-7071.02
Geografowie 19-3092.00
Geolodzy 19-2042.01
Dmuchawy do szkła, odlewniki, giętarki i wykańczarki 51-9195.04
Kierownicy służb rządowych 11-1011.01
Absolwenci asystenci nauczania 25-1191.00
Projektanci graficzni 27-1024,00
Składniki ręczne i składarki 51-5022.01
Pedagodzy Zdrowia 21-1091.00
Health Specialties Teachers, Postsecondary 25-1071.00
Mechanika ogrzewania i klimatyzacji 49-9021.01
Historycy 19-3093.00
Nauczyciele historii, postsekundowi 25-1125,00
Nadzorcy sprzątania 37-1011.01
Kierownicy działu kadr 11-3040,00
Hydrologowie 19-2043.00
Inżynierowie przemysłowi 17-2112.00
Kierownicy produkcji przemysłowej 11-3051.00
Bezpieczeństwo przemysłowe i inżynierowie zdrowia 17-2111.01
Psychologowie przemysłowo-organizacyjni 19-3032.00
Koordynatorzy instruktażowi 25-9031,00
Rzeczoznawcy ubezpieczeniowi, Auto Damage 13-1032.00
Ubezpieczyciele ubezpieczeniowi 13-2053.00
Projektant wnętrz 27-1025,00
Interniści, generał 29-1063,00
Jubilerzy 51-9071.01
Drukarki do pracy 51-5021.00
Sędziowie, sędziowie pokoju i sędziowie pokoju 23-1023.00
Nauczyciele przedszkola, z wyjątkiem edukacji specjalnej 25-2012.00
Architekci krajobrazu 17-1012.00
Urzędnicy prawa 23-2092.00
Kierownicy serwisów trawników 37-1012.01
Prawnicy 23-1011,00
Bibliotekarze 25-4021.00
Doradcy kredytowi 13-2071.00
Oficerowie pożyczkowi 13-2072.00
Inżynierowie lokomotyw 53-4011.00
Mechanicy 51-4041.00
Analitycy zarządzania 13-1111.00
Architekci morscy 17-2121,02
Inspektorzy ładunków morskich 53-6051.03
Inżynierowie morscy 17-2121.01
Analitycy badania rynku 19-3021.00
Kierownicy ds. Marketingu 11-2021.00
Inżynierowie materiałowi 17-211,00
Naukowcy od materiałów 19-2032.00
Nauczyciele nauk matematycznych, policealne 25-1022,00
Technicy matematyczni 15-2091.00
Matematycy 15-2021.00
Projektanci mechaniczni 17-3013,00
Technicy budowy maszyn 17-3027.00
Inżynierowie mechanicy 17-2141,00
Inspektorzy mechaniczni 51-9061.02
Medyczni i kliniczni technolodzy laboratoryjni 29-2011.00
Menedżerowie usług medycznych i zdrowotnych 11-9111,00
Pracownicy socjalni i służby zdrowia publicznego 21-1022,00
Naukowcy medyczni, z wyjątkiem epidemiologów 19-1042,00
Planiści spotkań i konferencji 13-1121,00
Pracownicy socjalni zajmujący się zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji 21-1023.00
Doradcy ds. Zdrowia psychicznego 21-1014,00
Wytwórcy metali, metalowe wyroby konstrukcyjne 51-2041.01
Mikrobiologowie 19-1022,00
Nauczyciele gimnazjów, z wyjątkiem kształcenia specjalnego i zawodowego 25-2022.00
Millwrights 49-9044.00
Inżynierowie górnictwa i geologii, w tym inżynierowie bezpieczeństwa górniczego 17-2151,00
Mechanika ciężkiego sprzętu mobilnego, z wyjątkiem silników 49-3042.00
Modelerzy, metal i plastik 51-4061.00
Model Makers, Wood 51-7031.00
Miejscy inspektorzy straży pożarnej i zapobiegania 33-1021.01
Organizatorzy muzyki i orkiestratorzy 27-2041.02
Dyrektorzy muzyczni 27-2041.01
Muzycy, Instrumental 27-2042.02
Kierownicy nauk przyrodniczych 11-9121,00
Analitycy systemów sieciowych i komunikacji danych 15-1081.00
Inżynierowie nuklearni 17-2161,00
Technolodzy medycyny nuklearnej 29-2033.00
Operatorzy reaktorów jądrowych 51-8011.00
Przedszkole i zarządcy szklarni 11-9011.01
Instruktorzy i nauczyciele pielęgniarstwa, po ukończeniu szkoły 25-1072.00
Położnicy i ginekolodzy 29-1064,00
Specjaliści BHP 29-9011.00
Terapeutów zajęciowych 29-1122,00
Offsetowe urządzenia do ustawiania prasy litograficznej i ustawiania 51-5023.02
Analitycy ds. Badań operacyjnych 15-2031.00
Montażyści przyrządów optycznych 51-9083.02
Optycy, Dozowanie 29-2081.00
Optometryści 29-1041.00
Chirurdzy jamy ustnej i szczękowo-twarzowej 29-1022,00
Ortodonci 29-1023.00
Malarze i ilustratorzy 27-1013,01
Malarze, budowa i konserwacja 47-2141,00
Asystenci paralegals i prawni 23-2011.00
Park przyrodników 19-1031,03
Robotnicy wklejani 51-5022.02
Wzornicy, metal i plastik 51-4062.00
Wzornicy, Drewno 51-7032.00
Pediatrzy, generał 29-1065,00
Inżynierowie naftowi 17-2171,00
Operatorzy rafinerii ropy naftowej i panelu sterowania 51-8093.02
Kółka i wykańczarki cyny 51-9071.05
Farmaceuci 29-1051.00
Photoengravers 51-5022.03
Fizjoterapeuci 29-1123.00
Asystenci lekarzy 29-1071.00
Fizycy 19-2012.00
Nauczyciele fizyki, policealne 25-1054.00
Piloci, statek 53-5021.03
Instalatorzy rur 47-2152.01
Naukowcy roślinni 19-1013,01
Tynkarze i kamieniarze sztukatorscy 47-2161,00
Wykańczacze do płyt 51-5022.11
Podiatrzy 29-1081.00
Poeci i lirycy 27-3043.01
Policyjni detektywi 33-3021.01
Nauczyciele nauk politycznych, po ukończeniu szkoły 25-1065,00
Politologowie 19-3094.00
Postmasterzy i kuratorzy poczty 11-911,00
Garncarze 51-9955,05
Dystrybutorzy energii i dyspozytorzy 51-8012.00
Operatorzy elektrowni, z wyjątkiem operatorów urządzeń pomocniczych 51-8013.01
Precyzyjne odlewy matrycowe i matrycowe, metale nieżelazne 51-9195.02
Nauczyciele przedszkolni, z wyjątkiem edukacji specjalnej 25-2011.00
Inspektorzy statków ciśnieniowych 13-1041.05
Kierownictwo sektora prywatnego 11-1011.02
Producenci 27-2012.01
Inżynierowie bezpieczeństwa produktu 17-2111,03
Dyrektorzy Programu 27-2012.03
Zarządcy nieruchomości, nieruchomości i społeczności 11-9141,00
Protetycy 29-1024.00
Psychiatrzy 29-1066,00
Nauczyciele psychologii, policealni 25-1066,00
Specjaliści ds. Public relations 27-3031.00
Inspektorzy transportu publicznego 53-6051.02
Agenci zakupów i nabywcy, produkty rolne 13-1021.00
Agenci ds. Zakupów, z wyjątkiem produktów hurtowych, detalicznych i rolniczych 13-1023.00
Menedżerowie ds. Zakupów 11-3061,00
Terapeuci radiacyjni 29-1124,00
Technicy radiologiczni 29-2034.02
Radiolodzy 29-2034.01
Dyrygenci kolejowi i stocznie 53-4031,00
Range Managers 19-1031.02
Terapeuci rekreacyjni 29-1125,00
Stroiki i tunery instrumentów trzcinowych lub wiatrowych 49-9063.03
Mechanika chłodnicza 49-9021.02
Zarejestrowane pielęgniarki 29-1111.00
Reporterzy i korespondenci 27-3022.00
Agenci sprzedaży, papiery wartościowe i towary 41-3031.01
Inżynierowie sprzedaży 41-9031,00
Menedżerowie sprzedaży 11-2022.00
Operatorzy skanerów 51-5022.05
Rzeźbiarze 27-1013,04
Nauczyciele szkół średnich, z wyjątkiem kształcenia specjalnego i zawodowego 25-2031.00
Nauczyciele edukacji na własny rachunek 25-3021.00
Operatorzy jednostek usługowych, ropa naftowa, gaz i górnictwo 47-5013.00
Set Projektanci 27-1027.01
Kapitanowie statków i łodzi 53-5021.01
Inżynierowie statków 53-5031,00
Osoby zajmujące się przełączaniem sygnałów i ścieżek 49-9097.00
Menedżerowie usług społecznych i społecznościowych 11-9151,00
Nauczyciele socjologii, postsekundowi 25-1067,00
Konserwatorzy gleby 19-1031.01
Naukowcy glebowi 19-1013,02
Nauczyciele pedagogiki specjalnej, gimnazjum 25-2042.00
Nauczyciele pedagogiki specjalnej, przedszkola, przedszkola i szkoły podstawowej 25-2041.00
Nauczyciele pedagogiki specjalnej, szkoła średnia 25-2043.00
Patologowie języka mowy 29-1127,00
Instalatorzy stacji i warsztaty, telefon 49-2022.05
Statystycy 15-2041.00
Kamieniarze 47-2022.00
Menedżerowie ds. Przechowywania i dystrybucji 11-3071.02
Ściągacze 51-5022.06
Doradcy ds. Nadużywania substancji i zaburzeń zachowania 21-1011,00
Chirurdzy 29-1067,00
Technicy geodezyjni 17-3031.01
Geodeci 17-1022,00
Egzaminatorzy podatkowi, kolekcjonerzy i urzędnicy skarbowi 13-2081.00
Dyrektorzy techniczni / menedżerowie 27-2012.05
Pisarze techniczni 27-3042.00
Narzędzia i matryce 51-4111,00
Technicy ruchu 53-6041.00
Menedżerowie szkoleń i rozwoju 11-3042.00
Specjaliści ds. Szkoleń i rozwoju 13-1073,00
Naprawiacze transformatorów 49-2092.04
Kierownicy ds. Transportu 11-3071.01
Skarbnicy, kontrolerzy i dyrektorzy finansowi 11-3031.01
Planiści miejscy i regionalni 19-3051.00
Lekarze weterynarii 29-1131.00
Nauczyciele kształcenia zawodowego policealne 25-1194.00
Nauczyciele kształcenia zawodowego, gimnazjum 25-2023.00
Nauczyciele kształcenia zawodowego, szkoła średnia 25-2032.00
Spawacze-monterowie 51-4121.03
Dysze Wellhead 53-7073.00
Zoologowie i biolodzy przyrody 19-1023.00